? ..:: FORT MILITARY INSTITUTE ::..

AM GENERAL HMMWV

Rekonstrukcja pojazdu AM General HMMWV
High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle

Otrzymaliśmy pojazd z hollywoodzkiej produkcji filmowej na terenie Europy po dachowaniu. Pojazd był poważnie uszkodzony, zmiażdżony dach, jeden tylny błotnik, połamana rama szyby, silnik oraz instalacja elektryczna spalone. Mocno poobijany i niekompletny. Rama, jak równiez układ jezdny okazała się praktycznie nie ruszona. Dzięki szerokim kontaktom na terenie całej europy niedużym kosztem skompletowaliśmy brakujące części. Udało się kupic nowy oryginalny silnik 6,5 litra oraz nową kompletną wojskową instalację elektryczną.
Praca przy tego rodzaju pojazdach to sama przyjemność. Z dnia na dzień pojazd wyglądał coraz lepiej. Po kilku miesiącach nasz HMMWV wyjechał o własnych siłach. Do rekonstrukcji stosowaliśmy oryginalne części, lakiery itd. Pojazd został pomalowany zgodnie z instrukcjami US ARMY w kamuflaż leśny woodland. Udało nam się skompletowac kilka różnych konfiguracji tego pojazdu. Dach twardy, różne wersje z plandeką długie i krótkie, drzwi miękkie i twarde. Dysponujemy oryginalnym montażem oraz znakomitą atrapą karabinu maszynowego cal. 50.
Pojazd jest w pełni oryginalny i prezentuje się doskonale.
Pojazd w dwa dni po zakończeniu rekonstrukcji zagrał w filmie. AM General HMMWV to pojazd, który w ciągu niewielu minut można skonfigurować w którąś z kilkunastu dostępnych wersji, dzięki temu cieszy się on dużym zainteresowaniem w świecie filmu jak również uświetnia różnego rodzaju pokazy czy eventy.
W galerii obok możecie zobaczyć kilka zdjęć wykonanych podczas prac rekonstrukcyjnych.

Informacja dla Wojskowych Oddzialow Gospodarczych i Jednostek Wojskowych

Nie wszystkie podzespoły dostępne w naszej ofercie widnieją na naszej stronie. Możemy zamówić w krótkim czasie praktycznie wszystkie niezbędne części do pojazdów wojskowych serii M. Zamówienia oraz zapytania ofertowe na podzespoły do pojazdów HMMWV prosimy kierować na adres mailowy mvs@fort-mil.com . Zapytania ofertowe są rozpatrywane indywidualnie.